Потребителско име:
Андрей
Текст на отзива:
НЕ первый раз перевод делаю. Все норм. Спасибо , моментально деньги пришли на карту и курс хороший.
Андрей
НЕ первый раз перевод делаю. Все норм. Спасибо , моментально деньги пришли на карту и курс хороший.
И за по-бързо зареждане на нашата услуга в браузъра на Тор, потребителите могат да използват Версия на сайта