Kasutaja nimi:
Сашок
Tagasiside tekst:
Не первый раз пользуюсь ,из нескольких десатков обменов только два раза ждал дольше 10 минут, хороший сервис!!!
Сашок
Не первый раз пользуюсь ,из нескольких десатков обменов только два раза ждал дольше 10 минут, хороший сервис!!!
Ja meie teenuse kiiremaks laadimiseks Tor-brauseris saavad kasutajad kasutada Sense-veebisaidi versioon