Kullanıcı adı:
Сашок
Geri bildiriminin metnini:
Не первый раз пользуюсь ,из нескольких десатков обменов только два раза ждал дольше 10 минут, хороший сервис!!!
Сашок
Не первый раз пользуюсь ,из нескольких десатков обменов только два раза ждал дольше 10 минут, хороший сервис!!!
Hizmetimizin Tor tarayıcısına daha hızlı yüklenmesi için kullanıcılar şunları kullanabilir Sitenin Lite sürümü