Потребителско име:
Pol
Текст на отзива:
У меня все ок прошло, была небольшая задержка, думаю связано из-за резкого падения крипты и задержки сети.
Pol
У меня все ок прошло, была небольшая задержка, думаю связано из-за резкого падения крипты и задержки сети.
И за по-бързо зареждане на нашата услуга в браузъра на Тор, потребителите могат да използват Версия на сайта