Kasutaja nimi:
Pol
Tagasiside tekst:
У меня все ок прошло, была небольшая задержка, думаю связано из-за резкого падения крипты и задержки сети.
Pol
У меня все ок прошло, была небольшая задержка, думаю связано из-за резкого падения крипты и задержки сети.
Ja meie teenuse kiiremaks laadimiseks Tor-brauseris saavad kasutajad kasutada Sense-veebisaidi versioon